Loading…

Samata Karavella provokon me videon e fundit: Kërcen me veshje transparente

  • 12/09/2019 | 20:09

Samata Karavella provokon me videon e fundit: Kërcen me veshje transparente

Samanta Karavella është një ndër këngëtarët shqiptare që është gjithnjë senzuale, transmeton Gazeta Metro.


Ajo ka publikuar edhe një këngë në të cilën shihej shumë provokuese. Ajo gjithashtu edhe në Instagram postoi një video në të cilën kërcente në mënyrë provokuese.

 

View this post on Instagram

 

#GOLOSA #VERTICALVIDEO

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Për promovimin e këngës së fundit, Samanta ka ndarë një klip ku shihet e veshur me stil dhe vallëzon me një stil edhe më pikant./gazetametro.net 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë