Loading…

Sami Lushtakut i vdes një person i afërt

  • 18/08/2022 | 12:11

Sami Lushtakut i vdes një person i afërt

Ish-kryetarit të Skenderajt, njëherë nënkryetar aktual i kësaj komune, Sami Lushtaku, me një njoftim në rrjetin social Facebook ka njoftuar se i ka vdekur vajza e axhës, shkruan Gazeta Metro.


Lushtaku njoftoi se e ndjera ishte e moshës 49 vjeqare.

1Postimi i plotë:

Ka ndërruar jetë në moshën 49 vjeçare vajza e axhës, Naxhie Lushtaku-Rreci. Ajo ishte grua e dashur e nënë e shkëlqyer. Përveç mallit e zbrazëtisë, ajo po lë pas fëmijë të mrekullueshëm të cilët i rriti e edukoi me nder e krenari. Pushoftë në paqe!/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë