Loading…

Samsung do të kopjojë Apple

  • 08/12/2016 | 18:39

Samsung do të kopjojë Apple

Samsung do të lansojë telefonin e mençur i cili do të jetë shumë i ngjashëm me iPhone’in e ri të Apple, i cili do të lansohet gjithashtu vitin e ardhshëm.


Samsung Galaxy S8 do të jetë krejtësisht i njejtë me iPhone 8, duke filluar nga butoni “home” i cili do të zhduket e deri tek pamja, me ç’rast do të duket si një copë e xhamit e thjeshtë.

Gjithashtu, thuhet se Samsung S8 do të ketë anët e lakuara të njëjta sikur Samsung S7 gjë që do të ruaj telefonin nga prishje të shumta.

Thashethemet janë se të dy telefonat do të lansohen në shkurt të vitit 2017.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë