Loading…

Santiana e konfirmon se do të jetë pjesë e një projekti televiziv

  • 11/02/2024 | 13:46

Santiana e konfirmon se do të jetë pjesë e një projekti televiziv

Sot te emisioni “Shija e Anës” e ftuara e radhës ishte ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Santiana Maloku, e njohur si Santi e cila bëri shumë zhurmë.


Shumë e shumë tema u diskutuan, duke filluar nga super dreka e përgatitur nga Ana e deri te pyetjet e publikut.

Santiana e ka konfirmuar se së shpejti ajo do të bëhet pjesë e një projekti televiziv, duke mos e zbuluar se cili është ai.

Santiana patjetër që është entuziaste dhe mezi po e pret atë ditë kur të del në ekran.

Për ta zbuluar përgjigjen e plotë nga Santi klinkoni në linkun më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë