Loading…

Sara bën një kërkesë publike për reperin, por pendohet shumë shpejt

  • 01/12/2021 | 12:50

Sara bën një kërkesë publike për reperin, por pendohet shumë shpejt

Sara dhe Ledri janë padyshim një nga çiftet më të dashur dhe gëzojnë shumë popullaritet në rrjetet sociale.


Prej muajit dhjetor të vitit të kaluar, familja e tyre është zgjeruar edhe me Poemën.

Megjithatë, përtej faktit që është një reper shumë i mirë dhe i talentuar, Ledri mbahet edhe si një ndër artistët që ka tërhequr vëmendjen e shumë vajzave për shkak të pamjes së jashtme.

Sarën e ka ‘zënë halli’ me Ledrin dhe nuk ka hallin e vajzave që e pëlqejnë, por të vetes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë