Loading…

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

  • 19/06/2021 | 09:16

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Ledri i bëri urim të veçantë partneres për ditëlindje.


Në familjen e Ledri Vulës sot ka arsye për të festuar, kjo ngase Sara Hoxha feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Partnerja e reperit mori urime të shumta me rastin e ditëlindjes, që në orët e para të kësaj dite, si nga familjarët, ashtu edhe nga shoqëria.

Urimin më të bukur ia bëri Ledri, i cili publikoi videon nga momenti kur çifti e kishin zbuluar gjininë e fëmijës së tyre të parë.

“Ditelindja jote e pare te tre. Urime ditëlindje Cul”, shkruan ai, pasi këtë vit festojnë bashkë me vajzën Poem Blu.

Artisti ka pak kohë që ka publikuar këngën e re “Marr”, në bashkëpunim me reperin Majk.

Si gjithë estrada, edhe Ledri pritet që të nis me mbrëmje muzikore këtë sezon, pas një pauze të gjatë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë