Loading…

Sara Gjordeni habit me deklaratën: Para pak kohësh humba një fëmijë

  • 11/02/2024 | 20:19

Sara Gjordeni habit me deklaratën: Para pak kohësh humba një fëmijë

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’.


Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider.

Njëri nga sekret që ka treguar një banor/e ishte: “Para pak kohësh humba një fëmijë”.

Ky duket të jetë sekreti i Sara Gjordenit, e cila më pas i është rrëfyer partnerit të saj të ri, Bardhit.

“Kur e kam humbur fëmijën atëherë ka qenë pika që u bëra kjo Sara pa takt”, u shpreh ajo.


Po ashtu kishte disa sekrete të tjera që tronditën konkurrentët, pasi nuk qenë të zakonshme.

E fundit që u largua nga Big Brother ishte banorja Meri Shehu. /Telegrafi/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë