Loading…

Sara Hoxha tregon nga çka po vuan për momentin gjatë shtatzënisë

  • 16/09/2020 | 17:12

Sara Hoxha tregon nga çka po vuan për momentin gjatë shtatzënisë

Dyshja Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen së shpejti prindër të një vajze për herë të parë.


Gjatë kësaj kohe Sara ka qenë gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan foto me barkun e rrumbullakosur. Mirëpo pas fotove të cilat poston në ‘Instagram’ ajo ka treguar dhe problemet që ka pasur gjatë këtyre muajve.

“A ta bëj i pyetje këshu shqetesime shtazanie ke ti? Zot na ruaj, ne vdiqem te shkretet, te vjella, vap, siklet, ankth, preokupim sa herë bëjmë ecografi dhe analiza. Ca me te thon ishalla qofsh si ne foto”, e ka pyetur një ndjekëse Sarën. Kjo e fundit i ka kthyer përgjigje menjëherë, duke zbuluar se dhe ajo po vuan shumë.

“Kam si jo. Mesi me këputi fare (ndonjëherë mezi eci dhe çohem nga krevati), për analizat mos me fol se stresi dhe qejfi me i madh aty qenkan bashke, vape sa të duash… por nuk i kap aparati fotografik këto edhe s’ka pse. Bëjmë foto për qejf jo për hall. Te uroj shtatzëni sa me te lehtë”, shkruan Sara.

 

View this post on Instagram

 

You would think it’s harder for me to pose now.. @ohpolly

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë