Loading…

Sara Hoxha tregon sa kile ka shtuar për 7 muaj shtatzënia

  • 12/08/2019 | 16:35

Sara Hoxha tregon sa kile ka shtuar për 7 muaj shtatzënia

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, përmes postimeve në Instastory, ku po u përgjigjet fansave në lidhje me shtatzëninë, ka zbuluar shumë gjëra.


Ajo është në muajin e shtatë të pritjes së ëmbël të djalit të dytë, dhe përgjatë këtyre muajve ka shtuar 9 kilogramë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë