Loading…

Sasa e VV’së me stilin e veçantë të flokëve në mbledhjen e Komisionit për Arsim

  • 23/09/2022 | 19:09

Sasa e VV’së me stilin e veçantë të flokëve në mbledhjen e Komisionit për Arsim

Adriana Matoshi në çdo kohë mundohet që të pozojë unike.


Ajo për ndjekësit nuk ndalet me poza të shumta, kudo që shkon.

Duke qenë e dalluar me stilin që ka, mundohet që çdo herë të bie në sy.

Në një fotografi të fundit në mbledhjen e Komisionit për Arsim, Adriana merr vëmendje me stilin e flokëve ku duket shumë interesant.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë