Loading…
S’do ta besoni çfarë pune bënte Dua Lipa para se të bëhej e famshme
  • 05/12/2018 | 20:07

S’do ta besoni çfarë pune bënte Dua Lipa para se të bëhej e famshme

Sot emri i saj njihet në të gjithë botën, por fillesat Dua Lipa i ka pasur të vështira si të gjithë. Ajo nuk ishte më shumë se 18 vjec kur nënshkroi marrëveshjen e parë me një shtëpi diskografike, dhe asokohe, punonte si kamariere.


Që prej atëherë, Dua nuk është ndalur më dhe sivjet, ka shënuar një sukses të cmendur, duke e gjetur veten në pjesën më të madhe të listave të fund vitit.

Albumi që mban emrin e saj “ Dua Lipa“ , I publikuar në 2017-tën, qenka edhe më i dëgjuari nga artistet femra në botë.

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë