Loading…
Së pari do të mbeteni pa tekst, pastaj do të shpërtheni së qeshuri (VIDEO)
  • 10/08/2018 | 15:46

Së pari do të mbeteni pa tekst, pastaj do të shpërtheni së qeshuri (VIDEO)

Majmuni e ka vjedhë biçikletën, pastaj qeni fillon ta ndjekë. E atëherë majmuni ka bërë diçka që askush nuk e ka pritur. Shikojeni se për çka është fjala…

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë