Loading…

A mund të kontrolloni ëndërrat? (Video)

  • 02/11/2016 | 18:39

A mund të kontrolloni ëndërrat? (Video)

Paisja me emrin iBand+ do ta bëjë të mundur që njerëzit të mund të kontrollojnë ëndërrat e tyre, kur janë në gjumë.

Bëhet fjalë për një trakë e cila do të vendoset në kokë dhe me anë të një drite të vogël LED që do të jetë mbi sytë, personi do të fillojë të ëndërrojë.

Paisja do të kushtojë 279 euro.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë