Loading…
Së shpejti Tuna sjellë këngën e re, në videoklip puthet me modelen e njohur |FOTO
  • 20/09/2018 | 14:31

Së shpejti Tuna sjellë këngën e re, në videoklip puthet me modelen e njohur |FOTO

Tuna gjatë kësaj vere është rikthyer fuqishëm në skenën muzikorë shqiptare, me këngën e saj ‘Chonga’.


Ndërsa, tani së shpejti do të sjellë një këngë e cila do të jetë bashkëpunim me artistin e njohur, Seven Saraqi, shkruan gazetametro.net.

Në videoklipin e kësaj kënge do të jetë pjesë edhe modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli.

Në një skenë të videoklipit, Tuna dhe Vildanja do të puthen në buzë, mëson Prive.

Xhirimet e videoklipit kanë nisur mbrëmë, ndërsa së shpejti ky projekt do të publikohet për tregun shqiptar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë