Loading…

Sean Penn martohet me aktoren 31 vjet më të re

  • 01/08/2020 | 21:04

Sean Penn martohet me aktoren 31 vjet më të re

Ish-bashkëshorti i Maddonës, Sean Penn është martuar për herë të tretë.


Aktori 59-vjeçar u martua me Leila George, një aktore 28-vjeçare me të cilën ka qenë në një lidhje afatgjatë.

Çifti është në një lidhje që prej vitit 2016. Ata u panë këtë javë në Malibu në një darkë me djalin e Penn, Hopper.

Aktori i njohur më parë ishte martuar me Robin Wright dhe Madonna.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë