Loading…

Seanca e jashtëzakonshme shtyhet për një datë tjetër

  • 16/11/2018 | 10:48

Seanca e jashtëzakonshme shtyhet për një datë tjetër

Vetëm pak minuta pasi nisi, është mbyllur seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës, e thirrur për të diskutuar për politikën e jashtme, dhe tërheqjen e njohjeve për Kosovën.


Mnjëherë pas deklarimeve të grupeve parlamentare është vendosur që seanca të ndërpritet e kjo për shkak të mungesës së Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacollit.

Në sallë ishin 68 deputetë të cilët votuan që Kryesia e Kuvendit të vendosë për caktimin e një date tjetër për mbajtjen e kësaj seance.

Seanca u mbyll nga kryesuesi Kujtim Shala./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë