Loading…

Seanca e Kuvendit fillon me gjysmë ore vonesë

  • 11/04/2017 | 10:49

Seanca e Kuvendit fillon me gjysmë ore vonesë

Ndonëse ishte paraparë që seanca të niste në orën 10:00, Kuvendi i Kosovës ka nisur punën tek gjysmë ore pas kësaj kohe.


Ndërkaq, edhe pse me vonesë, në sallën e Kuvendit nuk janë më shumë se 65 deputetë.

Ndërkohë, deputetët sot vazhdojnë seancën e mbetur që nga 30 marsi. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë