Loading…

Secili koalicion ku ndodhet edhe PDK e ka bllok nga LDK

  • 27/07/2017 | 13:21

Secili koalicion ku ndodhet edhe PDK e ka bllok nga LDK

Deputeti i zgjedhur nga LAA Driton Selmanaj ka ironizuar në lidhje me çështjen e numrave.


Ai tha  se kur bëhet fjalë për numra mendon se po flitet  për numra të telefoni,  numra të këpucave, por jo për njerëzit.

Selmanaj tha se pret që të konsitutohet Kuvendi dhe të zgjidhen organet e saj, por në asnjë variant me PDK-në.

“Ne kemi të përjashtuar, që në asnjë variant të mos kemi asnjë komunikim aty ku është pdk-ja. Mendoj që Kosovës i duhet një qeveri stabile që nuk do të mvarej nga kryeministrat”, tha Selmanaj pas regjistrimit si deputet i Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë