Loading…

Seks për një natë, foto intime do t’ju lënë pa fjalë

  • 16/12/2016 | 12:41

Seks për një natë, foto intime do t’ju lënë pa fjalë

Snapchat është një gjetje interesante për të ndarë fotot ‘live’ me miqtë e tu. Por ka dhe nga ato raste kur disa foto intime, bëhen publike për të gjithë dhe jo vetëm për miqtë që kemi në Snapchat.

Më poshtë mund të shihni disa foto qesharake të personave të ndryshëm të cilat janë gjendur në shtrat me një person që sapo e kanë njohur, me të cilin kanë bërë seks vetëm për një natë.

nintchdbpict000289229267
‘Dikush te me ndihmoje’
nintchdbpict000289229314
‘Kush eshte ky? Ai gerhet’
nintchdbpict000289229454
‘Kush eshte ky dhe pse ndodhet ende ketu?’
nintchdbpict000289229447
‘Te lutem largohu’
nintchdbpict000289229591
‘Kush dreqin eshte ai’
nintchdbpict000289229453
‘Mendoj se ka vdekur’
nintchdbpict000289229455
‘Shoqja e ngushte e ish- es’
nintchdbpict000289229592
‘Thjeshte nxito dhe largohu’
nintchdbpict000289229594
‘Kush dreqin eshte ky dhe perse nuk do te largohet’
nintchdbpict000289235721
‘Kush dreqin eshte ky? Shko ne shtepi te lutem’
nintchdbpict000289229315
‘Kush eshte ky’

nintchdbpict000289229452


Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë