Loading…

‘Seksi i shëndetshëm dhe ushqimi’: Monika tregon si i mban format perfekte

  • 15/08/2022 | 23:10

‘Seksi i shëndetshëm dhe ushqimi’: Monika tregon si i mban format perfekte

Aktorja Monika Lubonbja e cila ishte pjesë e BBV së fundmi ka zbuluar disa sekrete nga jeta e saj në një komunikim me ndjekësit në Instagram.


Ndërkohë ka zbuluar se sekreti që ka ajo për linja perfekte është seksi i shëndetshëm dhe ushqimi.

“Bëj seks të shëndetshëm dhe pak ushqim”, ka shkruar aktorja.

E pyetur nga ndjekësit se kur i pëlqen të kryejë marrëdhënie, Monika ka thënë se orari i përshtatshëm për të është në drekë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë