Loading…

Sekuencat e para të filmit ‘E bukura dhe Bisha’ (video)

  • 14/11/2016 | 23:54

Sekuencat e para të filmit ‘E bukura dhe Bisha’ (video)

Filmi vizatimorë i Disney-t “Beauty and the Beast”, apo në shqip “E bukura dhe bisha” më në fund është bërë film.

Filmi pritet të shfaqet nepër kinematë botërore më 17 mars të vitit 2017 dhe këto janë sekuencat e para të tij:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë