Loading…

Sekuestrohen 60 aparate të lojërave të fatit

  • 27/04/2018 | 09:52

Sekuestrohen 60 aparate të lojërave të fatit

Policia e Kosovës ka raportuar se pas një pune hetimore të zhvilluar nga policia dhe me urdhër të gjykatës janë kontrolluar disa lokacione ku janë gjetur dhe sekuestruar 60 aparate te lojërave të fatit, 3 roleta dhe dokumentacione te ndryshme.

Këto aksione janë kryer në Prishtinë, Mitrovicë, Prizren, Ferizaj dhe Gjilan.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërkaq rasti mbetet nën hetime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë