Loading…

Selena Gomez mbron furishëm lidhjen e saj të re

  • 08/12/2023 | 08:33

Selena Gomez mbron furishëm lidhjen e saj të re

Selena Gomez po mbron fuqishëm të dashurin e saj të ri, Benny Blanco pasi fansat nxituan t’i kujtojnë asaj se ai e kishte ‘thumbuar’ atë në të kaluarën.


Gomez, ka konfirmuar se ajo është në lidhje me producentin muzikor, 35, për gjashtë muaj dhe e quajti atë “gjithçka e imja” në një postim në Instagram.

Gjërat u ndezën shpejt mes saj dhe fansave të saj në seksionin e komenteve, pasi ata akuzuan Benny se ‘nuk e trajtoi mirë’ dhe nuk e respektoi atë në të kaluarën, shkruan DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

Por Selena nuk u tërheq nga komentet e fansave, por ua ktheu me të njëjtën monedhë, duke mbrojtur lidhjen e saj të re.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë