Loading…
Selim Pacolli gati sa nuk përleshet fizikisht me disa qytetarë ‘Te Rrethi’
  • 13/02/2018 | 22:09

Selim Pacolli gati sa nuk përleshet fizikisht me disa qytetarë ‘Te Rrethi’

Nënkryetari i komunës së Prishtinës, Selim Pacolli ka dalë për të parë së afërmi gjendjen e krijuar pas heqjes së Flamurit Kombëtar.


Pacolli po bisedon me një grup qytetarësh atje të cilët po kundërshtojnë heqjen e flamurit.

Një qytetar i thotë atij se është marre me u heq flamuri kombëtar.

“Nuk ka pas komunikatë, veç e kanë hekë flamurin. As prej kryetarit nuk ka pasur asgjë. Unë veç po du me thanë kush ka përgjegjësi për heqjen e këtij flamurit” një qytetar tjetër i thotë Pacollit.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë