Loading…

Selmanaj godet Osmanin: Ke qenë eksperimenti më i keq në historinë politike të LDK’së

  • 27/01/2021 | 21:24

Selmanaj godet Osmanin: Ke qenë eksperimenti më i keq në historinë politike të LDK’së

Kandidati për deputetë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj tha se kandidimi i Vjosa Osmani nga LDK ka qenë eksperimenti më i keq në historinë politike të kësaj partie.

Ai tha se LDK-ja po kthehet në origjininën e saj.

“Kandidimi i Vjosa Osmanit nga ana e LDK-së ka qenë eksperimetnti më i keq në historinë e saj politike, në historinë politike të LDK-së”, tha Selmanaj në Rubikon.

Vjosa Osmani është shkarkuar nga Kryesia e LDK-së si dhe nga Këshilli Drejtues i kësaj partie.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë