Loading…

Selmanaj tallet keq me Qeverinë Kurti: Më la përshtypje ndarja e parave për kthim të Çakorrit e Zhlebin dhe për bashkimin kombëtar

  • 25/11/2021 | 18:19

Selmanaj tallet keq me Qeverinë Kurti: Më la përshtypje ndarja e parave për kthim të Çakorrit e Zhlebin dhe për bashkimin kombëtar

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Driton Selmanaj teksa ka folur rreth projektbuxhetit të vitit 2022 u shpreh me ironi se i ka lënë përshtypje ndarja e mjeteve të mjaftueshme për ta kthyer Çakorrin dhe Zhlebin dhe bashkimin kombëtar, 


Selmanaj:Më la përshtypja ndarja e parave për kthim të Çakorrit dhe Zhlebit dhe bashkimin kombëtar

“Ajo çka më la përshtypje se ju kishit ndarë para të mjaftueshme për me kthye Çakorrin dhe Zhlebin, kishit ndarë para të mjaftueshme kishit ndarë para të mjaftueshme për ta bërë bashkimin kombëtar dhe për të realizuar aktivitete për bashkimin kombëtar dhe kjo më jep shpresë se do jeni Qeveri e cila do t’i realizoj premtimet 20 vjeçare të aktivitetit tuaj politik që keni pasur në Kosovë“, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë