Loading…

Semafora “belagji”: Aksident tek konviktet në Prishtinë

  • 24/09/2020 | 18:35

Semafora “belagji”: Aksident tek konviktet në Prishtinë

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku mes dy veturave Volkswagen tek semaforët përballë Qendrës së Studentëve, shkruan Gazeta Metro.


Rastin për Metron e ka konfirmuar edhe Daut Hoxha, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës.

Ai ka thënë se njësitet policore janë nisur për në vendin e ngjarjes dhe posa ta pranojnë raportin shtesë do të japin detajet e reja.

Ndryshe ky udhëkryq është njëri ndër udhëkryqet me më së shumti aksidente brenda vitit në kryeqytet.

Më poshtë keni fotografi nga vendi i ngjarjes. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë