Loading…

Semi e vë në vështirësi Donaldin, insiston të pranoj një gjë

  • 28/10/2021 | 15:41

Semi e vë në vështirësi Donaldin, insiston të pranoj një gjë

Prova e re javore i ka vendosur në vështirësi konkurentët e “Big Brother Vip”.


Teksa përpiqen të vënë në funksion kanoen, ata kanë shfrytëzuar kohën të shkëmbejnë dhe batuta apo mendime me njëri-tjetrin.
Mbrëmjen e djeshme, Semi këmbënguli që miku i saj, Donald të pranonte me gojën e tij faktin që është tepër xheloz në një dashuri.

“Pranoje, pranoje që je xheloz. Pranoje!!!”,- tha Semi duke qeshur.

Nga ana tjetër Donaldi me qetësi sqaroi se xhelozinë nuk duhet ta marrim si një koncept të përgjithshëm por ajo varet nga situatat.

Semi mori si shembull masazhet e shpeshta qe Beniada i bën Donaldit, por ky i fundit sqaroi njëherë e mirë: Nëse do e kisha qejf do ta thosha, është shumë gocë pozitive, por nuk ka pse të ketë xhelozi kur aty nuk ka asgjë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë