Loading…

Semi i ka marrë të dashurin Borës? Shpërthejnë polemikat

  • 28/11/2021 | 20:34

Semi i ka marrë të dashurin Borës? Shpërthejnë  polemikat

Ish-banorja e Big Brother Semi Jaupaj është përballur ditën e sotme në gazetaren Iva Tiço në “Big Brother VIP Fan Club”, pasi ajo kishte thënë se në të kaluarën, Semi ishte lidhur me ish-të dashurin e Borës.


“Kam dëgjuar shumë gjëra, por një video 2 minuta, ku ti thoje që i kam marrë të dashurin Borës, ka qenë e vetmja që më ka prekur”, tha Semi.

Ajo tha se ishte lënduar jo vetëm ajo, por edhe familja e saj.

Semi tha se rasti i përmendur ka qenë për kohën kur ajo ka qenë adoleshente. Por dashuria e saj e parë ka qenë Bojkeni, ndaj i bie që kjo të kishte ndodhur kur ishte 12-13 vjeç, duke e bërë të pamundur për të qenë e vërtetë.

Një reagim i tillë ka bërë që gazetarja Iva Tiço i ka kërkuar falje Semit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë