Loading…

Semi Jaupaj paralajmëron projektin e ri muzikor

  • 22/09/2022 | 16:10

Semi Jaupaj paralajmëron projektin e ri muzikor

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Semi Jaupaj ka njoftuar se është drejt finalizimit të një projekti të ri muzikore.


Semi postoi disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram teksa tha se së shpejti do të zbulonte edhe një datë të saktë të lansimit të këngës.

Në fotot e reja, Semi duket në formë të mirë e veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të zezë pantallona gri dhe xhaketë të kaltër sipër.

“Të kalon, është veç fazë”, ka shkruar Semi në mbishkrimin e fotografive.

Ndërkohë, në një tjetër postim këngëtarja nga Shqipëria, Semi ka shkruar: Kënga e re, zbulimi i tekstin, nesër ju them datën”.

Kujtojmë që kënga e fundit e saj mban titullin “All your lovin” dhe ishte një bashkëpunim me artistin e ri, Ron.

Ndryshe, Semi mbetet e komentuar edhe për pjesëmarrjen e saj në edicionin e parë të Big Brother VIP.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë