Loading…

Sëmuret Lady Gaga, anulon të gjitha koncertet

  • 08/11/2019 | 18:23

Sëmuret Lady Gaga, anulon të gjitha koncertet

Lady Gaga në ditët në vijim kishte planifikuar të mbaj një turne në Las Vegas, por të gjitha janë anuluar për shkak të gjendjes shëndetësore, transmeton Gazeta Metro.


Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram.

‘Unë jam aq e dërrmuar dhe nuk mund të performoj sonte për aq shumë njerëz që udhëtuan për të ardhur të më shohin’, ka thënë ajo ku publikoi edhe një fotografi ku shihej duke marrë një infuzion.

‘Unë kam një infeksion të sinusit dhe bronkitit dhe ndjehem shumë e sëmurë dhe e trishtuar që nuk do të jem aty me juve sot’, ka shtuar ajo./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë