Loading…

Senatori McCain i mahnitur me pritjen në Kosovë

  • 13/04/2017 | 20:29

Senatori McCain i mahnitur me pritjen në Kosovë

Senatori amerikan John McCain është mahnitur me pritjen që i është bërë në Kosovë.

Ai në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi nga vizita e tij në Kosovë, me ç’rast është fotografuar afër një ‘billboardi’ ku shkruhej “Mirë se vini në Kosovë Senatori McCain”.

Image

“Çfarë mikpritje, Kosova!”, ka shkruar ai si përshkrim të fotografisë.

McCain të premten do të nderohet nga presidenti Hashim Thaçi me medaljen “Urdhri i Lirisë”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë