Loading…
Serbët vazhdojnë vajtimin: E gjithë bota po thotë se kjo ishte penalti |FOTO
  • 23/06/2018 | 10:00

Serbët vazhdojnë vajtimin: E gjithë bota po thotë se kjo ishte penalti |FOTO

Mediat serbe e kanë ‘gjetur’ tashmë fajtorin që nuk morën asnjë pikë në ndeshjen kundër Zvicrës, përcjell Gazeta Metro.


Sipas tyre, për humbjen e Serbisë fajin e ka referi gjerman, Judge Brih.

Referi gjerman thonë se dëmtoi Serbinë duke mos reaguar në një ndërhyjre të lojtarëve të Zvicrës ndaj Mitrovic, e që sipas tyre ishte penalti.

Siç shkruajnë mediat e tyre, të gjithë po habiten në Serbi po edhe në faqe të ndryshme të botës thuhet se rasti i cekur më lartë ishtë penallti, por iu mohua nga referi.

Ndryshe,  në këtë mes u përmenden edhe kartonët e verdhë ndaj Matic, Milivojevic dhe Milinkovic Savic të cilat sipas tyre ndikuan në lojën e gjithë ekipit./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë