Loading…

Serbia barazon rezultatin ndaj Kamerunit

  • 28/11/2022 | 11:49

Serbia barazon rezultatin ndaj Kamerunit

Serbia ka barazuar rezultatin ndaj Kamerunit me anë të mbrojtësit, Strahinja Pavlovic, transmeton Gazeta Metro.


Pas një kujdesie në mbrojtjen e Kamerunit shënoi me kokë mbrojtësi 21-vjeçar.

Më herët, për kombëtaren afrikane realizoi mbrojtësi, Jean-Charles Castelletto.

Në këtë grup përveç Kamerunit dhe Serbisë janë edhe Brazili me Zvicrën. Këto dy kombëtare do të takohen sot me njëra-tjetrën në ora 17:00. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë