Loading…

Serbia fushatë propaganduese kundër UÇK’së në Has, kapet një kameraman

  • 01/07/2020 | 23:17

Serbia fushatë propaganduese kundër UÇK’së në Has, kapet një kameraman

Serbia fushatë propaganduese kundër UÇK’së në Has?

Një kameraman serb po akuzohet nga banorët e zonës së Hasit, që bashkë me një ekip po fabrikojnë rrëfime kundër luftës çlirimtare në Kosovë.

Sipas fshatarëve, ata po intervistojnë shqiptarët në lidhje me UÇK-në dhe prijësit e tyre, njofton Klan Kosova.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë