Loading…
Serbia këndon këngën e Remzie Osmanit, Salvini bën simbolin e Shqiponjës
  • 13/04/2019 | 20:41

Serbia këndon këngën e Remzie Osmanit, Salvini bën simbolin e Shqiponjës

Shumë fëmijë janë filmuar nga prindërit e tyre, duke kërcyer me siglën hyrëse dhe baletin e emisionit “Stop”, transmeton Gazeta Metro.


Një qytetare serbe është filmuar në automjetin e saj, duke kënduar këngën e Remzie Osmanit.

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini është shfaqur në një foto duke bërë shenjën e shqiponjës. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë