Loading…

Serbia po e keqpërdorë anëtarësimin në INTERPOL

  • 05/01/2017 | 09:17

Serbia po e keqpërdorë anëtarësimin në INTERPOL
Ish deputetja e LDK’së, tani Konsulle e Kosovës në New York, Teuta Sahatqija, ka thënë se Serbia është duke e keqpërdorur anëtarësimin në INERPOL, duke lëshuar urdhër arreste për qytetarët e Kosovës.

“Serbia është duke e keqpërdorur anëtarësimin në INERPOL, duke lëshuar urdhër arreste për qytetarët e Kosovës. Kjo duhet të ndalet menjëherë”, ka shkruar Sahatqija në Facebook./.gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë