Loading…

 Sergio Aguero diagnostifikohet me një problem serioz në zemër

  • 31/10/2021 | 16:20

 Sergio Aguero diagnostifikohet me një problem serioz në zemër

Sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero u zëvendësua në pjesën e pare të ndeshjes së djeshme ndaj Alaves, pasi u rrëzua në tokë, dhe pas mjekimit mediumi i njohur spanjoll, Sport njofton se Sergio Aguero është diagnostikuar me aritmi të zemrës.


Sergio Aguero është diagnostifikuar me aritmi kardiake, një çrregullim ky i ritmit të zemrës.

Aguero do t’i nënshtrohet edhe disa testeve tjera për ta kuptuar më detajisht gjendjen e tij shëndetësore.

Para pak orëve, Barcelona njoftoi edhe për lëndimin e Gerard Pique, i cili nuk do të jetë në dispozicion deri pas pushimit ndërkombëtar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë