Loading…

Serialet e reja të vitit 2017 (Video)

  • 28/12/2016 | 21:04

Serialet e reja të vitit 2017 (Video)

Viti 2017 do të jetë i pasur me seriale të reja televiziveduke filluar nga zhandret komedi, dramë, mister e deri tek ato horror!


Për të qenë më në rrjedha, kemi pregaditur listën e serialeve të reja:

1. The Mick
1
(VIDEO)
https://youtu.be/MQ6Jg5i_pqc

 

2. Emerald City
2
(VIDEO)
https://www.youtube.com/watch?v=WKeRnyFIHWs

 

3. Taboo
taboo
(VIDEO)

 

4. Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events
tl-horizontal_main
(VIDEO)

 

5. The Young Pope
pope
(VIDEO)

 

 

6. Victoria
vicotoria
(VIDEO)

 

 

7. Taken
taken
(VIDEO)

https://youtu.be/-yj4pap5dYY

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë