Loading…

Sërish alarm për bombë te Stacioni i Autobusëve: Policia tregon se çka gjetën në çantë

  • 15/01/2022 | 10:00

Sërish alarm për bombë te Stacioni i Autobusëve: Policia tregon se çka gjetën në çantë

Në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë sërish është ngritur alarmi me dyshimin për një bombë.


Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes derisa janë larguar edhe autobusët, njofton Klan Kosova.

Por, ky alarm ka rezultuar i rrejshëm meqë dikush e harroi një çantë me rroba.

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Alarmi ka qenë i rremë, sepse dikush e ka harruar çantën, e cila ka qenë me rroba”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë