Loading…

Sërish protesta në Maqedoni

  • 03/05/2017 | 17:13

Sërish protesta në Maqedoni

Iniciativa qytetare “Për Maqedoninë e bashkuar” sërish ka thirrur për sot protestë duke filluar nga ora 17.00 para ndërtesës së Qeverisë në Shkup.


Thirrja për protestë është publikuar në Facebook nga ana e kësaj iniciative dhe se aty thuhet se “shkelja e ligjeve me metodën e forcave okupuese në Maqedoni dhe lufta kundër okupatorit është opsioni i vetëm”.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë