Loading…
Sërish tërmet në Shqipëri
  • 17/07/2018 | 16:40

Sërish tërmet në Shqipëri

Pak pas orës 15:00 janë ndjerë lëkundje tërmeti në disa qytete të Shqipërisë së Mesme.

Nga të dhënat e sizmologjisë mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë 5 km në veri-perëndim të Rrogozhinës, e me intensitet 4.7 Ballë.

Fatmirësisht deri në këto moment nuk janë raportuar dëme materiale.

Në 2 javët e fundit janë ndjerë lëkundje të shumta në territorin e Shqipërisë, edhe pse një pjesa më e madhe prej tyre ka qenë me intensitet të ulët.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë