Loading…

Seven Saraqi i bën një dedikim emocionues Kobe Bryant

  • 12/08/2020 | 20:55

Seven Saraqi i bën një dedikim emocionues Kobe Bryant

Gjatë ditës së djeshme këngëtari i njohur, Seven Saraçi publikoi këngën e tij më të re.


Kënga titullohet “Best Friend” e realizuar në gjuhën angleze dhe spanjolle dhe si e tillë u publikua me një videoklip të tekstit në Youtube.

Klipi në fakt është i animuar, ku shfaq artistin në një anije me një grua afër, ndërsa një detaj që ra më shumë në sy është dedikimi që i kishte bërë basketbollistit, i cili u nda tragjikisht nga jeta, Kobe Bryant.

Artisti i ‘animuar’  ka të veshur fanelën e basketbollistit me ngjyrat legjendare të ‘Lakers’ vjollcë dhe e verdhë, mbrapa me numrin 8.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë