Loading…

Sferka e Klinës i jep mbështetje kauzës së Limajt për zgjedhjet e 14 shkurtit

  • 30/01/2021 | 12:20

Sferka e Klinës i jep mbështetje kauzës së Limajt për zgjedhjet e 14 shkurtit

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, mbrëmë ka takuar mbështetësit e tij në fshatin Sferkë të Klinës, me të cilët ka bashkëbiseduar për zgjedhjet e 14 shkurtit dhe kauzës e tij kombëtare për Çlirimtarët.

“Sferka e Klinës, vendi që çdo herë ka dëshmuar se është i gatshëm për t’ju përgjigjur rrethanave historike, veçmas në periudhën më të vështirë për lirinë e Kosovës, mbrëmë i bëri pritje bujare kryetarit Limaj dhe i dha mbështetje masive kauzës sonë për Çlirimtarët”, ka shkruar në faqe e saj zyrtare Nisma Socialdemokrate.

Me mbështetjen e banorëve të kësaj zone, që shquhen për mirënjohje dhe besnikëri, zëri përfaqësues i Çlirimtarëve do të jehojë edhe më fuqishëm në Parlament dhe kudo nëpër institucionet e Republikës sonë:, ka thënë Limaj gjatë këtij takimi.

Limaj në fund të këtij takimi ka falënderuar fshatin Sferkë për pritjen e ngrohtë dhe mbështetjen që u kanë ofruar.

#MeÇlirimtarët

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë