Loading…
Shakaja epike e Vedat Bajramit pas ratifikimit të Demarkacionit
  • 21/03/2018 | 23:20

Shakaja epike e Vedat Bajramit pas ratifikimit të Demarkacionit

Menjëherë pas ratifikimit të marrëveshjes së Demarkacionit me Malin e Zi, rrjetet sociale janë mbushur me postime të liberalizimit të vizave për kosovarët, përcjell Gazetametro.net.


Në mesin e atyre që reaguan, ka qenë edhe Vedat Bajrami i ‘Stupcave’ i cili ka bërë humor me këtë çështje.

“O daj a je ka shpija vikend se pata qef me ardh pak n’ Gjermani me ja u bo për hajr qe e keni ly banesën”, ka thënë ai.

Ndërkaq, pas këtij postimi ai ka shpërndarë edhe një video ku shihet me ‘prindërit’ e tij i entuziazmuar se do shkojë të punojë jashtë shteti.

Ai thotë se ‘paradite do punoj me bager, e masdite me bager’.

Ndiqeni VIDEON mëposhtë:

U qel puna veq bager ka me flejt

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë