Loading…

Shakira në kostum të larjes e ndez Instagramin |VIDEO

  • 15/06/2019 | 23:17

Shakira në kostum të larjes e ndez Instagramin |VIDEO

Po i rri bukur, dhe e ka treguar nga të gjitha këndet, transmeton Gazeta Metro

Kolumbianja 42-vjeçare, këngëtarja Shakira, merret edhe me dizajn. Ajo ka treguar propozimin e saj për verë.

Kostumi rozë me fije, të cilin, natyrisht, e ka provuar ajo vetë e para. Pastaj e ka paraqitur edhe në Instagram, dhe atë nga të gjitha anët,

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë