Loading…

Shala bashkë me kongresistin amerikan Tony Hall, viziton krerët e UÇK’së në Hagë

  • 31/05/2023 | 10:23

Shala bashkë me kongresistin amerikan Tony Hall, viziton krerët e UÇK’së në Hagë

Ish-ambasadori i Kosovës në Japoni, Ahmet Shala, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë.


Ai ka bërë të ditur se në këtë vizitë është shoqëruar nga kongresisti amerikan, Tony Hall.

“Miku i mirë në ditë të vështirë. Vizitë për të vërtetën dhe të drejtën, te ata dhe me ata që thyen paradigmat dhe frikën, te ata dhe me ata që sollën lirinë dhe dinjitetin tonë, me njeriun e të vërtetës Ambasador/Congressman T. Hall. Zoti i bekoftë miqt tonë”, ka shkruar Shala në Facebook.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë