Loading…
Shala nënshkruan me Valerengen
  • 12/02/2019 | 08:34

Shala nënshkruan me Valerengen

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Herolind Shala, nuk e ndërron kampionatin por vetëm skuadrën për sezonin e ri, transmeton Gazeta Metro.

27-vjeçari ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me klubin e njohur norvegjez Valerenga dhe menjëherë i është bashkuar grupit për fazën përgatitore në Spanjë.

Shala sezonin e kaluar u aktivizua te skuadra tjetër norvegjeze Start./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë