Loading…

Shantazhohet personi më i pasur në botë Jeff Bezos

  • 09/02/2019 | 12:51

Shantazhohet personi më i pasur në botë Jeff Bezos

Jeff Bezos themeluesi i Amazon dhe zotëruesi i gazetës ‘Washington Post’ është kërcenuar nga pronarët e revistës ‘ National Enquirer’,  transmeton Gazeta Metro.


Bezos akuzoi pronarët e kësaj reviste se e kishin kërcënuar me disa foto të turpshme. Menjëherë pasi qe ai e kishte dklaruar ndarjën nga bashkëshortja e tij Mackenzie, kjo revistë kishte publikuar shumë detaje, duke përfshirë këtu edhe mesazhe private, të një mardhenie jashtëmartesore.

Ai njihet si personi me i pasur në botë./gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë