Loading…
Shaolin Gang publikojnë këngën me tekst eksplicit ‘1 2 3’ |VIDEO
  • 12/10/2018 | 18:24

Shaolin Gang publikojnë këngën me tekst eksplicit ‘1 2 3’ |VIDEO

Blunt dhe Real 1 kanë publikuar edhe këngën e radhës.


Këtë herë me këngë pa i realizuar videoklip, dyshja që tashmë njihet si ‘Shaolin Gang’ kanë sjellë edhe këngën e radhës.

Kënga me titull “1 2 3” ka një tekst mjaft eksplicit, që është shkruar nga vetë artistët ndërsa Florent Boshnjaku ka punuar në miksimin.

Pak momente më parë ata kanë shkruar në profilin e tyre në Instagram se nuk kanë nevojë për videoklipe që këngët e tyre të hyjnë në histori.

Ndërsa ata po tentojnë që me “1 2 3” të hyjnë në histori dhe po tregojnë se nuk po jetojnë në vitin 2015, por janë në planetin Namek shumë vite para artistëve tjerë./Gazeta Express

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë